پیگیری سفارش
جهت پیگیری سفارش خود , لطفا کد پیگیری را وارد نماییید


راهنمای خرید

موادی که در سایت ماه شیمی ارایه می شوند همگی از مطمئن ترین شرکت ها وارد می شوند لذا نگرانی از بابت اصل نبودن مواد شیمیایی نداشته باشید. 
برای مواد شیمیایی ممکن است یکی از سه گزینه ذیل فعال شده باشد: خرید به صورت گرمی، خرید بسته های پلمپ شده و خرید با استعلام. اگر گزینه خرید به صورت گرمی فعال شود پس از انتخاب ماده شیمیایی مورد نظر می بایستی وزن مورد نیاز در کادر مربوطه وارد شود. به محض ورود وزن (بر حسب گرم) قیمت محاسبه می شود. همانگونه که ملاحظه می شود برای خرید هر کدام از مواد شیمیایی از بازار مجبور هستید یک ظرف کامل خریداری بفرمایید در حالی که در صورت خریداری از سایت ماه شیمی می توانید از یک گرم و بیشتر خریداری بفرمایید.
ر صورت انتخاب ظروف پلمپ شده می بایست ظرف مد نظر و تعداد مورد نظر تعیین شده و به سبد کالا اضافه شود.
در صورت انتخاب "استعلام" با شما تماس گرفته شده و قیمت اعلام می شود. بعضی از کالاها به دلیل نوسانات قیمت دارای قیمت ثابتی نیستند لذا پس از استعلام از طریق تماس تلفنی قیمت به خریدار اعلام می شود.
پس از انتخاب مواد مورد نظر به قسمت سبد کالا وارد شوید. در این قسمت از ورود صحیح آدرس، کد پستی، شماره تماس و شهر مورد نظر اطمینان حاصل کنید.
توجه: مواد شیمیایی به علت این که از شرکت خارج می شوند قابلیت پس گرفتن ندارند. لذا از پس گرفتن مواد شیمیایی فروخته شده معذوریم.
هزينه ارسال به صورت پس‌کرايه و بر عهده مشتری خواهد بود.